Treenerid

Laura Väljaots

Laura on inimene, kes jõuab kõike. Praegu on ta kehalise kasvatuse õpetaja Sillaotsa koolis, kus sporti armastama on ta pannud kõik õpilased. Tema sära ja entusiasm on sedavõrd nakkav, et isegi kehalise kasvatuse välisel ajal on õpilased tema spordi tegemistega liituda soovinud.

Laura on juhendanud lapsi juba 16 aastat. Eelnevalt on ta olnud ametis rütmika-muusika ja liikumisõpetajana. Seni on ta vajadusel asendanud mitmete spordiklubide treenereid.

Laurat motiveerib oma töö juures laste siiras rõõm. Treeningud planeerib ta täpselt selliselt nagu oleks ta tegevuses ise osaline, see peab olema põnev, vahelduv ja pinget pakkuv. Lastega töötades ei ole ühesuguseid trenne ega päevi, kõik on alati omamoodi ja erilised.

Töö välisel ajal on Laura eesotsas ema kahele poisiklutile. Jaksu jagub ka nendega mürgeldamiseks. Lisaks meeldib Laurale harrastada ka tervisesporti ning mõõtu on ta võtnud nii ironmani-st kui mitmetest teistest rahvaspordi üritustest.

Selle kõige juures jõuab ta veel lõpetada peagi oma õpingud kehakultuuri erialal Tallinna Ülikoolis.

Laura on omandanud võrkpalli EKR 3, murdmaasuusatamise EKR 4 ning peatselt lõpetab ta ka laskesuusatamise EKR 3 kutse.

Erki Väljaots

Erki töötab igapäevaselt Päästeametis. Erki on samuti usin tervisespordi harrastaja, aga just tema abikaasa Laura, on temas sütitanud erilise huvi spordimaailma vastu. 

Seega võttis 2022 aasta kevadest ette ka Erki laskesuusatamise treeneri kutse õpingud ning on tänaseks valmis treenima uusi ja särasilmseid spordipoisse ning -tüdrukuid.